Yhteystiedot

KemiCup
Sauvosaarenkatu 2
94100 Kemi

p. 040 5198997
turnaus@keps.fi

Share |

Ottelut/tuomarit 24.03.2019

S L Nro Päivä Aika Koti Vieras K V Kenttä Tuomarit
P11 A MC061 24.03.2019 09:00 KemPa 11 vihr - KePS 11 5 5 AA1A Danila B
P10 A MC065 24.03.2019 09:30 Fc Santaclaus P10 pun - OLS Ranska 10 7 1 AA1A Danila B
P10 A MC069 24.03.2019 10:00 Fc Santaclaus P10 valk - KePS 10 valk 7 9 AA1A Danila B
P11 A MC073 24.03.2019 10:30 KePS 11 - OLS Ranska 11 3 9 AA1A Danila B
P10 C MC077 24.03.2019 11:00 KePS 10 pun - Fc Santaclaus P10 pun 4 6 AA1A Danila B
P10 A MC081 24.03.2019 11:30 TP-47 T09-10 - Fc Santaclaus P10 valk 3 12 AA1A Danila B
P11 A MC085 24.03.2019 12:00 KePS 12 - KemPa 11 vihr 0 15 AA1A Hermanni
P10 A MC089 24.03.2019 12:30 Fc Santaclaus P10 pun - TP-47 P10 pun 10 5 AA1A Hermanni
P10 A MC093 24.03.2019 13:00 Fc Santaclaus P10 valk - TP-47 P10 valk 4 3 AA1A Hermanni
P11 A MC097 24.03.2019 13:30 KePS 11 - TP-47 P11 6 7 AA1A Eemil-Oskari
P11 V MC101 24.03.2019 14:00 KemPa 11 musta - OLS Ranska 11 8 3 AA1A Eemil-Oskari

S L Nro Päivä Aika Koti Vieras K V Kenttä Tuomarit
P11 A MC062 24.03.2019 09:00 TP-47 P11 - KemPa 11 musta 4 4 AA1B Niko T
P10 A MC066 24.03.2019 09:30 TP-47 P10 pun - KePS 10 pun 3 7 AA1B Niko T
P10 A MC070 24.03.2019 10:00 TP-47 P10 valk - TP-47 T09-10 6 0 AA1B Niko T
P11 A MC074 24.03.2019 10:30 KemPa 11 musta - KePS 12 20 0 AA1B Niko T
P10 C MC078 24.03.2019 11:00 OLS Ranska 10 - TP-47 P10 pun 13 4 AA1B Niko T
P10 A MC082 24.03.2019 11:30 KePS 10 valk - TP-47 P10 valk 3 2 AA1B Niko T
P11 A MC086 24.03.2019 12:00 OLS Ranska 11 - TP-47 P11 5 6 AA1B Jiri P
P10 A MC090 24.03.2019 12:30 TP-47 T09-10 - KePS 10 valk 1 6 AA1B Jiri P
P10 A MC094 24.03.2019 13:00 KePS 10 pun - OLS Ranska 10 3 5 AA1B Konsta L
P11 S MC098 24.03.2019 13:30 KePS 12 - KemPa 11 vihr 0 15 AA1B Konsta L

S L Nro Päivä Aika Koti Vieras K V Kenttä Tuomarit
P08H B MC105 24.03.2019 14:30 FC Santa Claus j valk - Ajax S P08 Sinivalk 3 2 AA1 Casper
P08K A MC108 24.03.2019 15:00 HauPa P08 vihr - RoPS valk 1 3 AA1 Casper
P08K B MC111 24.03.2019 15:30 RoPS sin - Tervarit 08 musta 1 2 1 AA1 Casper
P08H A MC114 24.03.2019 16:00 OLS Saksa 08 kelt - RoPS musta 4 1 AA1 Casper
P08H B MC117 24.03.2019 16:30 Limingan PaKa P08 pun - Ajax S P08 Sinivalk 2 1 AA1 Janne
P08K V MC120 24.03.2019 17:00 P1 Limingan PaKa P08 pun - P2 Ajax P08  2 4 AA1 Janne
P08H S MC123 24.03.2019 17:30 A1 OLS Saksa 08 kelt - C3 Limingan PaKa P08 valk 0 5 AA1 Janne
P08H S MC126 24.03.2019 18:00 A2 HauPa P08 kelt - B2 FC Santa Claus j valk 2(1 1)1 AA1 Janne
P08K F MC129 24.03.2019 18:30 V MC120 Ajax P08  - V MC122 TP-47 P08 pun 3 0 AA1 Janne
P08H P MC132 24.03.2019 19:15 Häv MC130 - Häv MC131 AA1 Janne

S L Nro Päivä Aika Koti Vieras K V Kenttä Tuomarit
P08K A MC063 24.03.2019 09:00 OLS 09 - RoPS valk 1 3 AA2 Palle
P08K B MC067 24.03.2019 09:30 Ajax S P08 valk - Tervarit 08 musta 1 2 0 AA2 Palle
P08K C MC071 24.03.2019 10:00 FC Santa Claus j P08 - FC Kemi P08-09 pun 3 0 AA2 Palle
P08K C MC075 24.03.2019 10:30 Bergnäset AIK - Limingan Paka P08 musta 1 2 AA2 Palle
P08H B MC079 24.03.2019 11:00 Limingan PaKa P08 pun - FC Santa Claus j valk 4 3 AA2 Palle
P08H C MC083 24.03.2019 11:30 OLS Saksa 08 sin - FC Kemi P08-09 valk 0 0 AA2 Palle
P08K A MC087 24.03.2019 12:00 RoPS valk - TP-47 P08 pun 1 3 AA2 Palle
P08K B MC091 24.03.2019 12:30 RoPS sin - Ajax S P08 valk 2 1 AA2 Palle
P08K C MC095 24.03.2019 13:00 Limingan Paka P08 musta - FC Santa Claus j P08 8 0 AA2 Palle
P08H A MC099 24.03.2019 13:30 TP-47 P08 valk - OLS Saksa 08 kelt 2 4 AA2 Palle
P08H B MC103 24.03.2019 14:00 Tervarit -08 musta 2 - Limingan PaKa P08 pun 1 6 AA2 Palle
P08H C MC106 24.03.2019 14:30 FC Kemi P08-09 valk - Limingan PaKa P08 valk 3 0 AA2 Palle
P08K B MC109 24.03.2019 15:00 Ajax S P08 valk - KePS 08 10 0 AA2 Palle
P08K C MC112 24.03.2019 15:30 FC Santa Claus j P08 - Bergnäset AIK 1 2 AA2 Palle
P08H A MC115 24.03.2019 16:00 TP-47 P08 valk - HauPa P08 kelt 1 0 AA2  
P08H B MC118 24.03.2019 16:30 Tervarit -08 musta 2 - FC Santa Claus j valk 0 0 AA2 Palle
T08H A MC121 24.03.2019 17:00 HauPa T08 - Limingan PaKa T0809 2 0 AA2 Palle
P08H S MC124 24.03.2019 17:30 B1 Limingan Paka P08 pun - C2 OLS Saksa P08 sin 4 1 AA2 Palle
P08K P MC127 24.03.2019 18:00 H MC120 Limingan Paka P08 musta - H MC122 RoPS sin 0 0 AA2 Palle
P08H V MC130 24.03.2019 18:30 V MC123 OLS Saksa 08 kelt - V MC124 Limingan Paka P08 pun 1 2 AA2 Palle
P08H F MC133 24.03.2019 19:15 V MC130 Limingan Paka P08 pun  - VMC131 AA2 Palle

S L Nro Päivä Aika Koti Vieras K V Kenttä Tuomarit
P08K A MC064 24.03.2019 09:00 TP-47 P08 pun - HauPa P08 vihr 4 1 AA3 Ville
P08K B MC068 24.03.2019 09:30 KePS 08 - TP-47 P08 pun 1 3 AA3 Ville
P08H A MC072 24.03.2019 10:00 OLS Saksa 08 kelt - HauPa P08 kelt 3 1 AA3 Ville
P08H A MC076 24.03.2019 10:30 RoPS musta - TP-47 P08 valk 0 0 AA3 Ville
P08H B MC080 24.03.2019 11:00 Ajax S P08 Sinivalk - Tervarit -08 musta 2 4 0 AA3 Ville
P08K A MC084 24.03.2019 11:30 HauPa P08 vihr - OLS 09 1 0 AA3 Ville
P08K B MC088 24.03.2019 12:00 Tervarit 08 musta 1 - KePS 08 2 1 AA3 Leke
T08H A MC092 24.03.2019 12:30 MeLU - HauPa T08 1 2 AA3 Leke
P08K C MC096 24.03.2019 13:00 FC Kemi P08-09 pun - Bergnäset AIK 0 4 AA3 Leke
P08H A MC100 24.03.2019 13:30 HauPa P08 kelt - RoPS musta 3 0 AA3 Leke
T08H A MC104 24.03.2019 14:00 MeLU - Limingan PaKa T0809 4 2 AA3 Leke
P08K A MC107 24.03.2019 14:30 OLS 09 - TP-47 P08 pun 0 5 AA3 Leke
T08H A MC110 24.03.2019 15:00 Limingan PaKa T0809 - HauPa T08 1 5 AA3 Nico
P08K C MC113 24.03.2019 15:30 Limingan Paka P08 musta - FC Kemi P08-09 pun 4 1 AA3 Nico
T08H S MC116 24.03.2019 16:00 MeLU - HauPa T08 2 2 AA3 Nico
P08H C MC119 24.03.2019 16:30 Limingan PaKa P08 valk - OLS Saksa 08 sin 0 2 AA3 Peter
P08K V MC122 24.03.2019 17:00 T1 TP-47 P08 pun - K1 RoPS sin
4 1 AA3 Peter
P08H S MC125 24.03.2019 17:30 C1 FC Kemi P08-09 pun - A3/B3 RoPS musta 3 0 AA3 Peter
T08H A MC128 24.03.2019 18:00 MeLU - Limingan PaKa T0809 3 2 AA3 Peter
P08H V MC131 24.03.2019 18:30 VMC125 FC Kemi P08-09 valk - VMC126 HauPa P08 kelt 0(0 0)1 AA3 Peter